GÖREVİMİZ

Sağlığınıza verdiğimiz değeri tüm paydaşlarla paylaşarak örnek olmak

 

HEDEFİMİZ

Onurlu yaklaşımımızı tüm insanlığa yayarak bir referans merkezi haline gelmek

 

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Sağlık Hizmetinde “Kusursuz En İyi” Anlayışı
Biz ekibimizi, yetkinliklerimizi ve süreçlerimizi ortak güvene dayalı geleneksel hasta-hekim ilişkisini yeniden inşa etmek ve misafirlerimizin konforunu doğal olan en iyi şekilde temin etmek doğrultusunda hizalıyoruz. Bunun ötesinde; en iyisini sağlamaya adanmış gayretlerimiz, diğer sağlık kuruluşlarına da hizmet kalitelerini iyileştirmeleri için bir örnek olacaktır.

Sosyal Sorumluluğu Yüceltmek
Biz kendimizi, sürdürülebilirlik hakkında toplumsal farkındalık oluşturmaya vakfediyoruz. Fark oluşturmak için; biz geri dönüştürülebilir malzemeleri, yerel tedarikçileri, Türkiye’de vergilendirilmeyi, yasal yükümlülüklerimizden taviz vermemeyi ve ahlak kurallarını gözetmeyi tercih ediyoruz.

Ekip Ruhunu Örgütlemek
Biz ekip arkadaşlarımızın etkin liderlik ve adil hakediş planı vasıtasıyla kişisel gelişimlerini gerçekleştirebilmelerine olanak sağlıyoruz. Ayrıca, biz ekip arkadaşlarımıza doğruluğu özümsemiş değerlerimizi pekiştirmeleri için insiyatif sunuyoruz.

Sürekli Gelişime Kaynak Sağlamak
Biz süreçlerimizi yeniden yapılandırarak mükemmeli başarma yolunda yeniliğin ve öğrenmenin peşinde olmayı taahhüt ediyoruz. Dahası; biz faaliyetlerimizi şeffaflık, sorumluluk, hesap verilebilirlik ve adaleti güçlendirecek biçimde tasarlıyoruz.

Güçlü Finansal Yapı
Biz ortaklarımıza ve yatırımcılarımıza öngörülebilir, istikrarlı ve kıyaslanabilir bir getiri sunmayı amaçlıyoruz.