Mükemmelliğe Yolculuğumuza Katılın

Siz mekanımızın keyfini sürerken layık olduğunuz her şey bizim tarafımızdan düşünüldü bile. Sizin tek yapmanız gereken, arzuladığınız benzersiz deneyimin keyfini çıkarmak.
Doğal güzellik kavramını vurgulamak amacıyla kliniğimizde seçkin ayrıntıları tercih ettik… hem de yerden göğe kadar. Sizin için en zahmetli kısım, dinlenirken Hindistan’ın Darjeeling çayı ile Ege’nin Alicante Bouschet üzüm suyu arasında seçim yapmak olacak.

Afyon’dan Narsist mermeri ve Denizli’den Türk kesimi traverten sükuneti zenginleştirmek için seçildi. Özenle seçilmiş bu iki doğal taş aynı kökenden gelmekte olup antik çağlardan günümüze dek uzanan estetik algısını ve Ege Bölgesi’nin kendine özgü yapısını yansıtmaktadır. Diğer yandan; doğal taş seçimimiz en iyi kalite ağaç, deri ve kumaş ile birleştirildi. Amerikan ceviz ise bizim evrensel bakış açımızı ve el işçiliğinin ayrıcalığını temsil etmektedir. Dahası; son teknoloji ürünü mekanik, elektronik ve bilişim altyapımız sizin sağlığınızı güvenceye almak için tertip edildi.

 

Görünür detayların ötesinde, mesleği becerilerimizi çağdaş yönetim uygulamaları ile harmanlamamız bizi eşsiz kılmakta.
Prof. Dr. Halis Ünlü’nün 10.000 operasyon ve 30 yılı aşan deneyimi neticesindeki bilgi birikimimiz, kişiye özel her deneyimde mükemmeli başarmamızın altında yatmaktadır.

Prof. Dr. Halis Ünlü hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz lütfen buraya tıklayınız.